OBRAZY

Prodej na Sklapp Shope zde nebo osobně.


Ilustrace knihy Mimozemšťané

Akrylový obraz malován dle ilustrace z knihy Mimozemšťané od Steven Greer, kterou z angličtiny přeložil Sueneé Univers  Malba je doplněna mimozemským písmem. 

Plátno na lepence o velikosti 23x30 cm. Prodej zde nebo osobné převzetí.

Nedostupný


Individualita

Abstraktní intuitivní práce. Obraz ve svém centru má zlatý znak-bindrunu. Slouží na změnu a opravu chaotického ega, podporuje kontakt s vyšším Já. Transformuje ego do zdravé sebelásky a do lásky bezpodmínečné. Znak pomáhá prozřít a uvědomit si smysl života a smrti a osvobodit se od strachu ze smrti- pochopení přechodu. Uvědomění vede ke šťastnějšímu prožíváni bytí.

Obraz může vyvolat, nebo podporovat vzpomínáni si na bývalé životy, nebo dávno zapomenuté vzpomínky, k pochopení v transformaci.

Materiál: Akryl, bavlněné plátno na rámu

Velikost: 50x50 cm

VolnýBubliny v bublině

Abstraktní obraz s kombinovanou technikou, hodí se do všech středně velkých prostorů. Nemusí se rámovat. povrch je ošetřen povrchovým lakem 

Barva: tyrkysová, červená, zlatá
Materiál: Akryl, medium, silikonový olej, bavlněné plátno na rámu
Velikost: 50x50cm


Volný


Runový portálek

Portálkový obraz má po obvodu magické runové písmo. Runy jako Germánské písmo jsou větvičkové znaky, kterých stvořitelem dle severské mytologie byl bůh Ódin. Dle mýtů se Ódin na 9 dní připoutal na strom světa, uviděl symboly, které mu nejen daly schopnost vidět osud, ale taky do něj zasahovat. Runy se ryly hlavně do kamene, do dřeva i kostí. Zdobila se jimi i keramika a tvořily se z nich ochranné talismany.

Kombinovaná technika, akrylové lití se silikonovým olejem a malba. Plátno na lepence s průměrem 70 cm. Ošetřen povrchovým lakem s UV filtrem. K prodeji, jen na objednávku s osobní energii, kontakt zde

Barva: Modrá, bílá, červená
Materiál: Akryl, plátno na lepence
Velikost: 70cm

Možnost na přání v oblíbených barvách zákazníka. Výroba do 2 týdnů.

Neprodejný kus


Duo Klíč

Duo abstraktních obrazů ve fialových a zelených barvách. Kombinace obsahuje 4 znaky, dvě z nich jsou potažené fluoreskujícím akrylem se zeleným nádechem. Znak slouží na otevírání a rozpomínání si na bývalé životy. To napomáhá uvědomit si proč se děje vše, jak se děje. 

Barva: Fialová, zelená, bílá, floreskující zelená
Materiál: Akryl, plátno na rámu, bavlna
Velikost: 20 x 30 cm, 2x


Volný


Trio Violet

Dekorační 3 dílny set fialovo-zlaté barvy. Abstraktní akrylové lití s pomocí silikonového oleje.  

Barva: Zlatá, fialová
Materiál: Akryl, bavlněné plátno na rámu
Velikost: 2x 30x40 cm, 1x 40x40 cm

Prodáno

List Dubu

Tento obraz na rámu je vytvořen akrylovým litím s použitím silikonového oleje. Je bez mandal a bez runových znaků. Možnost domalovat dle požadavek zákazníka. Zatím není ošetřen ochranným lakem. Symbolika Dubu ze severské mytologie.

Barva: žlutá, tyrkysová, modrá, bílá

Materiál: Akryl, medium, silikonový olej, bavlněné plátno na rámu 

Velikost: 100x40cm

Volný


Prastará runa Ur

Původní runa Ur se skládala z úhlu vybíhajícího vzhůru do špičky. V 10 bodovém stromu života existují tři runy Ur. Kompozice přesně jak je na obrazu- 3 střížky. První se dotýká center 1,2 a 3, druhá center 4, 5, 6, a třetí center 7, 8, 9. 
Tento obraz ne jenom připomíná jak v dávném učení pracovat se svými energet. centry, ale také působí na krční komunikační čakru, uzdravuje a uklidňuje. Obraz má cíleně slovanské barvy předků.  Nejlépe s osobní konzultací. 

Barva: Modrá, bílá, červená
Materiál: Akryl, plátno na rámu
Velikost: 40x30 cm

Volný


Zrození Vegvisír

Zrod severského portálku s vikingským kompasem Vegvisír uprostřed. Portál má po obvodu magické runové písmo.

Vegvisir je v dnešní době hodně oblíbený znak mezi muzikanty, šermíři a hlavně mezi fanoušky TV seriálu Vikingové nebo severské mytologie. Tento germánsky runový symbol sloužil jako kompas a měl za úlohu chránit vikingské bojovníky na mořeplavbách a zajišťovat ochranu a pomoc bohů.

Kombinovaná technika, akrylové lití se silikonovým olejem a malba. Plátno na lepence s průměrem 50 cm. Ošetřen povrchovým lakem s UV filtrem. 

Barva: Modrá, bílá, černá, zelená, zlatá
Materiál: Akryl, plátno na lepence
Velikost: 50cm

Prodáno


Pozdrav Slunci

Kombinace run s jógou.

Bindruna sestavena z run Wunjo, Thurisaz, Nauthiz, Kenaz připomínají jógové cvičení známe jako Pozdrav Slunci. Podklad obrazu je ve staro-růžových odstínech s hnědou, bindruna je čistě bílá. 4 runy Sowilo symbolizují slunce a taky jako pozdrav slunci na všechny světové strany.

Obraz by krásně vynikl i v tmavo-hnědém rámu s bílou paspartou. Ošetřen povrchovým lakem s UV filtrem.

Materiál: Bavlněné plátno na rámu, nemusí se rámovat. Akryl

Velikost: 30x40cm

Volný 


Aurora Hyperborealis

Velký kulatý obraz, kombinace akrylového lití a malby. Legendární krajina daleko na severu, za polárním kruhem. V abstraktní aurore jsou vidět vlky a jiné mýtické bytosti. Pyramidální hory z dob fungování vysoko-vyspělé civilizace spřed cca 13.000 let.

Barva: tyrkysová, černá, bílá, červená

Materiál: Akryl, pláto na lepence

Velikost: 70cm

Volný 15.000,-


Abstrakce ,,Podej mi ruku´´

Akrylová abstrakce v bílém rámu s paspartou. Dvě ruce, mužská a ženská podstata bytí v lidské bytosti. Připomína každodenní pomoc milované osoby. 7 barev odstínu symbolizuje lidské energetické čakry, ale i barvy duhy. Vynikne v jakékoliv místnosti, kde je teplo domova a láska.

Obraz je malován profesionálním akrylem Kreul, vznikl intuitivní malbou, ošetřen povrchovým lakem s UV filtrem. Rozměr v rámu 52x43cm, malba 29x39cm

Cena Abstrakce je vyžší. Záměrem je projekt ,,Africká adopce´´/ ,,Podpora´´

Volný, 111.111,-