Práce na sobě

17.08.2021

Práce na sobě. V čem spočívá. Každopádně jsou to měsíce i roky práce, pochopení, uvědomění, učení. I když dojdeme k zjištění ,,Kdo jsem" za pár týdnů či měsíců si řeknete k této otázce jinou odpověď. Častokrát narazíme na zeď, kterou sami nevidíme. Protože ji nedokážeme vidět. K tomu je zapotřebí pomoc od jiného zdroje, od jiné duše, která u daného bloku zeď nemá a vidí, co se druhému děje. Moji průvodkyni už několik měsíců, (vlastně už jsou to roky, ne jen měsíce) je duše jménem Alla_ahh_yeh v lidském ženském těle. Kontakt uveden pod textem.


Moji prací a pomoc pro vás je najít existující bloky, které bráni přirozenému energetickému toku mezi centry ve vašem těle a tím se připravit na vzestup. Postup, jak tuto práci dělat dokonale pro každého individuálního človíčka, jsem získala otevřením a zároveň nahlédnutím do svých vlastních zkušeností a dovedností z bývalého života před tisíci pozemskými lety v době, které dnešní lidstvo říká ,,doba hyperborejců´´. Práce spočívá v konzultaci a někdy také s doprovodem magických sil znaků v talismanech nebo obrazech. Talismany jsou vhodné u dlouhodobějšího a složitějšího procesu proměny/uzdravení. Závislosti neléčím, jen je identifikuji. Závislost je blok, který bráni veškerému vzestupu a opravováni se, proto je důležité, se ho co nejdřív zbavit. Článeček k tomu najdete zde.
Za co všechno vděčím Petra Allaahhyeh ? Za její moudrost, citlivost, lásku a za její úžasnou práci, kterou dělá v doprovodu svého dvoj-plamene. Říká tomu ,,portály do jména" díky kterým se z vaší bytosti stane moudry láskyplný světlonoš na šťastné hojné cestě životem. Mám už za sebou dvě. Portál vnitřní ženy a portál vnitřního muže. Můžu říct, dnes jsem ,,JINÁ´´ Vidím svět jinak, je něco jako lépe uspořádaný, člověk ví, co chce a jde si za svým štěstím bez omezení. jakoby nastala svoboda, svoboda existence, vlastního bytí. A co je dokonaly? Nevnímám to jen já, ale i okolí. Lidi řeknou, že jsem jak chodící světlo. Zpečetit posvátnost trojice s vnitřním dítětem, teda 3 portál na jméno, jsem se rozhodla jen nedávno. Těším se na nové vidění skrz tento vzestup lásky a posvátnosti.

Skutečně je život svobodnější, když máte odstraněno všechny mimozemské i energetické inplantáty z těla. Říkáte, že vy je nemáte? Že jste spirituální vyřešená bytost? Že vidíte 3 okem? Skutečně to, co vidíte není jen projekce způsobená inplantáty? Že mimozemšťané neexistují? Že energetická/nehmotná technologie nebyla ještě vyvinuta? Řeknu vám jedno, tohle skutečně nikdy nebudete číst na netu, v TV nebo slyšet v běžném rádiu. Děje se to desítky let, přes zdravotnictví  (hodně velká téma) přes únosy (únos není únos, ale dohody s lidskou rasou-taky hodně rozsáhla téma) přes formátování lidské mysli- citovou formou. Atd. V prvním portálu se inplantáty odstraňují automaticky. Zážitky jsou individuální a skutečné. Můj příběh někdy jindy.

Děkuji, že jsem ve správné době, na správném místě a s vždy správným rozhodnutím. 

Kontakt na Petra Echtnerová Allaahhyeh facebook, tel.č. na whatsUp +49 176 68635130

Kontakt na mne, whatsUp +420 728 970 925