Proč se zbavit závislostí

08.06.2021


Proč se nejdřív zbavit závislosti na čemkoliv

Jeden z důvodů, proč se zbavit závislosti na alkoholu, nebo psychotropných látek, kouření marihuany, je ten, že Vaši mysl ovládá látka a nejste sami sebou. Hrajete roli dané látky. ona chce jen jediné, Chce se víc projevovat. Když je tělo omámené alkoholem, projevuje se lidské individum velmi intenzivně a je dominantní. Duše nesnese tento projev energetiky těla a utíká od něj dál. Tam čeká, až tělo vystřízlivý. Duše je samozřejmě s tělem vždy v kontaktu tenkým vláknem, proto se často nestává, že člověk umírá. Někdy se duše schová do aury cizího člověka, který je poblíž a má energetiku v pořádku. Podobně se projevuje stav závislosti na marihuaně a jiných psycho látek. S tím rozdílem, že získává sprituálne krátkodobé zážitky. Někdy může mít partner alkoholika pocit povinnosti zůstat mu na blízku, nikdy ho neopustit. Oba duše totiž komunikují a chtějí zůstat spolu, aby duše závislého měla klid a ochranu u té druhé.

Lidi se dostanou do stretu se závislostí díky konkretním psychickým traumatům. Můžou být vědomé i nevědomé traumy. Traumata se projevují a vychází navenek , když je tělo střízlivé. Například strach z mluvení, nato navazujicí strach být sám sebou. Být sám sebou je láskyplný projev sám k sobě a konat dle intuice. Intuice bohužel není přirozeně dostupná. Je potřeba se naučit ji naslouchat a poslouchat. Aby se to člověk správně naučil, je důležité zbavit se v první řadě závislosti-hlasu látky.

Závislost může vzniknout i na sexuálních praktikách, také na jídle, závislost na příjímání informací atd. Závislost je vše, čemu nedokážeme říct NE! Závislost (sídlí v centru 8)přemlouvá mozek (sídli v centru 9), aby si myslel, že je vše v pořádku.

Když sami neobjevíme blok, traumu, díky které závislost vznikla, je dobře vyhledat pomoc. To ale věčšinou nedovolí ego (sídlí v centru 7), proto závislost POPÍRÁME. 

Závislosti vznikají v centru 8, proto má přímé spojení s centry 7 a 9.