Záměr duše

28.03.2021
Z hlediska chodu vesmirného harmonického řádu existuje 9 typů stromu života duše. Neboli, jak tomu říkám já, 9 typů záměru duše. Vědění tohoto principu zasahuje až do doby hyperborejců. Cca 10.000 let před Kristem. Ale samozřejmě se datace může trochu mýlit.


V dnešní době už několik generací ( cca 100-vky let) světový lídři v tajných spolcích určují jak máme vychovávat své potomky, jak nás vychová daný stát, ve kterém žijeme.  ,,Spící" lidstvo si toho samozřejmě není vědomé. Jsme vychovaný tak, abychom vždy hleděli na jiné lidi, brali je za vzory, jen aby jsme přijmuli názory (skreslené) jiných, jen ne být sám sebou, se svým stylem, svou charizmou atd. Jsme vychovaný tak, abychom viníka za jakoukoliv událost hledali v někom jiném, jen ne sám v sobě.  Abychom nikdy s ničím nebyli spokojený, hlavně nebyli spokojený sami se sebou, abychom na sobě hledali fyzické chyby či odchýlky nějakého bontonu krásny. Třeba špatná barva vlasů, nevýrazné obočí, větší bříško nebo malé svaly atd. Tím automaticky nastává ponižování sám/a sebe a přesvědčování  vlastního podvědomí, že jste NIKDO. Proč to takhle chtějí? Jednoduchá odpověď. Kvůli vůdcovství, ziskům, finančnímu systému. Pak jsme mylně přesvědčeni o tom, že potřebujeme několik triček různých druhů a barev a hlavně k těm tričkám (podle nějakého smyšleného módního trendu dalšího systémového lídra) potřebujete kabelku a boty ve stejných odstínech. Ano, skutečně! Skutečně jsme uvěřili tomu, že je ta myšlenka správna. Tohle Vás ale šťastným člověkem v skutku neudělá. Hodně důležité je poznat sám sebe, nelpít na hmotných věcech, pečovat o své tělo, naslouchat mu, zjistit, proč se vše ve Vašem živote děje, jak se děje, pochopit řád vesmíru, souznít s  ním a žít atd. Lépe řečeno užít si tuto inkarnaci naplno, být tvůrcem, ne obětí, být tady a teď.  

Tohle učení nám může ukázat cestu, najít hluboko zakořeněné vzorce, pomoct je odblokovat, otevřít.  Lehce pak vklouzneme do božského proudu čisté lásky, bez hranic a bez překážek. Začnime hned, je to sice delší cesta změn, ale úspěšná.