Umění vzájemné lásky

12.03.2024

Umění vzájemné lásky


Legendy říkají, že někde na severu žila mírumilovná civilizace, která nepoznala války ani rozbroje. Žila v lásce, pochopení, byla šťastná a dosahovala velkého moudra. Klasický archetyp ráje. Jejich fungování v komunitě bylo harmonické, každý byl prospěšný tomu druhému a celku. Každý měl svou roli a dělal ji rád a s láskou, protože věděli, jaké jsou jejich úkoly duše. Věděli o svých dovednostech a přednostech a samozřejmě je rozvíjeli. Šťastní lidé s vyrovnanou karmou netrpí nemocemi a ovládají telepatii jak se svou vlastní duší, tak i s lidmi a živými bytostmi. Měli k dispozici také vysoko vyspělou technologii, která umožňovala levitaci a let s čímkoliv. Pohádka? Tak to teda ne!

Jejich sousedé (jiné civilizace jižněji na planetě), daleko za vysokými horami takový život neměli a cyklili se i tisíce let ve válkách a mezilidských bojích. Ale o nich řeč samozřejmě nebude. Jen nechci popírat existenci zla na planete v ty době. Tam vše fungovalo úplně jinak.
Šťastná, láskyplná civilizace je dnes známa pod pojmem Hyperborea/ Hyperboreáni. Nebo spíš pro náš majnstrím -neznámá.
Jejich tajemství spočívalo v laskavém chování jeden ke druhému. Závislostmi, rozmary ani různými vášněmi si neblokovali posvátný tok energie v sobě. Měli vždy energii lásky pro druhé a dostatek.
Jedním z nejvíc podobném učení lásky v dněšní době je už od 20.let minulého století metoda vzájemné lásky - Karezza. Název je odvozen od italského slova karezza- dotek. U nás ve střední Evropě jsem překlad knihy nenašla, jen v angličtině a němčině. Je to škoda. Ani dosud nikoho neznám, kdo by tuto metodu znal, nebo žil dle ní. Tak snad mé slova o ní zaujmou a stane se oblíbenou metodou hluboko duchovních milujících párů.


Jde o knihu The Karezza Method od J. William Lloyd.


SLOVA O KNIZE


Karezza- dotek vzájemné lásky

Karezza je metoda sexuálních požitků za cílem splynutí dvou duší a těl v láskyplném objetí. Trvá několik hodin, bez docílení klasického orgazmu.

Hlad po sexu a dravost k metodě nepatří, touha po vyvrcholení a orgazmus sám je zlyháním. A to z důvodu náhlého úpadku energie po výbuchu nahromaděné dravosti. Splynutí duši, aury milenců, a jejich milujících těl působí jako celo-tělní dlouhotrvající pocit euforie připomínající orgazmus v zastaveném čase rozlitý do těl, aur, a duší.

Karezzu lze praktikovat jen v milujícím páru, v manželství či už mladém nebo starším smaragdovém, diamantovém.

Průběh karezzy

Milenci si vyhradí spoustu času, může byt i celý den, nebo celou noc, nebo jen několik hodin. Fáze trvá přibližně hodinu a po krátké pauze každou hodinu se opakuje znova.

Milenci na sebe láskyplně hledí, hladí se navzájem na různých místech na těle, líbají se, objímají. Nejlépe je vše dělané v objetí v jakékoliv poloze. Mluví spolu láskyplným, klidným hlasem. Říkají si krásné slova, krátké příběhy, připomínají si laskavé vzpomínky, upřímně jeden druhému vyznávají lásku, muž často mluví poezii, říká ji svoje básně, které právě vznikají, nebo vznikli dřív u myšlenky na milovanou polovičku. Úsměv a slzy štěstí prozrazují jak velká láska je mezi nimi.

Vzájemně se hladí, jemně drží za ruce.

Muž by mel byt dominantní, aby žena byla šťastná a spokojena. Bez jejího pocitu klidu a laskavého vnímaní milovaného, by nedošlo ke spojení duší. Žena si lehne, uvolněná vnímá každý dotek muže, dotek jeho rtů, jeho dech, jeho hlas. Hlas jeden pro druhého zní jako nejkrásnější tón harmonie lásky. Muž je magneticky nabyta bytost, která u vědomého doteku na pokožce ženy, vpustí vědomě svoji energii prez prsty do ni, prsty kloužou po celém těle a plní ji magnetizmem. Jemně tiskne ,aby ji neublížil, a nevyvedlo z pocitu rozkoše. Žena je buď úplně pasivní, klidně vzrušeně dýchá, nebo se může jemně na odpověď mužových doteků vlnit. Muž může do ženy vniknout kdykoliv je vlhká. Snaží se dělat jen pomalé pohyby, střídané se zastavením. Nesmí se dostat ani jeden ke dravosti a touze po vyvrcholeni. Zkrotit vášeň je důležité. U muže určitě nesmí dojit k orgazmu. Když se stane, že žena orgazmus i přes to dosáhne a vyschne, po hodině povídaní a laskání se akt může nanovo začít. I když zlyhá muž, neměl by usnout, nebo odejít a přestat se mazlit se ženou a po krátkém čase můžou milovaní pokračovat ve styku.

Čím vlhčejší jsou těla (přirozeným potem), tím je magnetizmus muže silnější a také je docíleno lepšího požitku.

Několika-hodinová karezza pak na oba milence působí blaženě několik dní, jakoby byli vždy v laskavém spojení, v sedmém nebi, šťastný, zamilovaní, prožívají vrcholní blaženost i když se nevidí a jsou daleko od sebe. Jsou dosyta naplněný láskou a neexistuje pochybnost, pocit smutku, strádání, ani pocit oddělenosti.

Takto žijící národ, nezná nenávist, zlost a války, jen lásku, pochopení, soucit a jiné krásné pozitivní prožívání.

Knihu plánuji přeložit do češtiny nebo slovenštiny. To ale potrvá. Anglickou verzi můžu poslat v pdf formátu mailem. Dnešní technologie aplikací umožňuje automatický překlad knih, jen se s tím člověk musí pohrát. Dotaz na knihu pište mi na mail daniela.popikova@gmail.com nebo si ji stáhněte na netu.


Daniela Popiková