Reinkarnační život

08.03.2022

Jsem přesvědčena o tom, že mě málokdo zná takovou jaká jsem, co vím, jak různé věci chápu a kdo jsem. A málo lidí chápe, o čem mluvím, protože nerozumí a nevěří, že bych mohla mít pravdu. Nebo tu mojí pravdu vidět nechtějí. A to je správně. Svět kolem nás je jiný než si myslíme, jiný něž nám to říkají. Všude se mísí pravda se lží. A lež je tak dobře skryta za pravdu, až nastává chaos ve vnímaní toho co jest. Naučila jsem se vnímat spoustu věci intuicí. Intuice vám vždy řekne v čem je pravda, v čem symbolika a kde je lež a dezinformace. Sleduji už delší dobu ,,problematiku" mimozemské technologie, UFO, sleduji různé channelingy, pokouším se pochopit náboženství a spirituální učení ne jen západní, ale i východní, a taky zdokonaluji svoji telepatii. Z pohledu prastarého učení o duši vím, že všechna moudrost, co na Zemi dnes existuje, vede člověka různými způsoby k jediné věci. K osvíceni a osvobození duše. Problém je v tom, že když přijmeš jakýkoliv názorový balíček, stáváš se někým jiným a nejdeš po své individuální cestě, která je tak důležitá. Ve světě duality musí existovat obě strany i dobro i zlo, i láska a její nedostatek a taky tma a světlo. Ale i cizí cesta a ta vaše. Bez cizí cesty nenajdete tu svoji. To, co s vámi na cizí cestě nerezonuje, odstraníte a stává se ta cesta vaší. Jako padající vločka z nebe. Každá má svoji cestu, proto je vločka výjimečná.

Buď pozorovatel své cesty. Pokus se naučit být pozorovatel svých rozhodnutí, činů, pozorovatel svých myšlenek, nápadů, reakcí. Když se to naučíš, budeš ticho stát a pozorovat okolí, vnější svět s pochopením proč se to děje a jak. Uroníš slzu, je to správné. Naštveš se, je to správně. Začneš milovat, je to správně. Protože je tvoje duše v tele citlivého člověka. 

Proč zažíváme citové výkyvy nálad a emoci? Je to telepatická řeč naši duše se svoji schránkou. Až pochopíme, co nám zakaždým chce říct, můžeme s ni vést úspěšnou komunikaci. Duše je velice moudra, spojená s univerzem a s božským zdrojem, ze kterého vzešla na cestu za individuálním poznáním. Každá negativní emoce je otevření brány k získaní negativního zážitku. Duše to ví, komunikuje s rozumem (s racio) a někdy raději bránu uzavře. Dál jedná a projevuje se jen racio, bez napojení na duši. Když tohle člověk udělá, duše si hledá další cestu ke komunikaci. Srdce. Když se to nepodaří, tvoři se pevná zeď- vzorce, které je potřeba později odblokovat. To se často stává v dětství. Pak nejde jít po vlastní cestě a život je chaotický.

Ale tohle téma moc rozebírat nechci. Je to na dlouho. Přeju si, aby každý pochopil, že to, co se děje v našem okolí, je zrcadlem našeho vnitřního boje či vnitřního nastavení. Způsobuje ti válka strach? Že se vůbec ptám, že jo. Co myslíš, proč se bojíš? Hluku z děl? Někoho ztratíš? Proč se v tobě aktivuje sila ,,musím pomoct" když se to netýká nikoho, koho znáš? Čeho se bojíš? Že ztratíš majetek? Nebudeš mít co jist? Že cizí člověk nebude mít co jist? Duše člověka dokáže všechno. Když chce, naučí své tělo jist pránu. Když chce, ukáže rozumu, kam jít, aby bylo tělo v bezpečí. Může udělat cokoliv. Až na jednu věc. Osvobodit se kdykoliv od fyzického těla a žít svobodně. Proč duše tohle nedokáže, když vi všechno, dokáže všechno? Něco ji v těle vězní a nutí si myslet (existovat ve zkušenosti) že dokáže přežit jen spolu ve fyzickém těle. To ale není pravda. Na duši působí něco velmi silného. To NĚCO se jen tak popsat nedá. Má to i hmotnou i nehmotnou esenci. Má to něco společného s mimozemskou technologii na Zemi. A je tady instalovaná od dob, kdy do lidského těla, klonu, tu duši uvěznili. Kdo? Jiné duše přece. Proč? To najdete v různých informačních zdrojích. Tato technologie působí na všechny živé bytosti které se nacházejí v jejím poli. Ano má ta technologie pole a dosah do určité vzdálenosti od planety.

Co vše duši způsobuje tato technologie? Zůstává spojena s tělem dokud tělo nepřestane projevovat známky života. (Pozor, sebevražda duši neosvobodí, zamotá ji do bezčasového prostoru. Tak jako rychlá smrt, kdy si duse neuvědomí, že už fyzické tělo nemá) Je silně spjatá v přesvědčení, že po umření těla, umře i ona. Tato technologie způsobí reinkarnování a způsobí zapomínaní. A tím žije v další inkarnaci v přesvědčeni, že smrt je konec a nesmí se uskutečnit. Tímto vzniká strach ze smrti v každé inkarnaci a čím víckrát se to stane, tím je přesvědčení o strachu ze smrti silnější. A všechny strachy mají původ ve strachu ze smrti.

Co se děje poslední roky. Toto ,,inkarnační pole zapomínaní" polevuje. Trhá se obal uvěznění. Narodí se novy človíček se zkušenou duší a ta duše si pamatuje. Dítě, když začne mluvit, říká příběhy typu ,,když jsem byl velký" A vy už víte o čem mluvím a že mam pravdu. Děje se to. Čím víc je obal poškozen, tím míň duše zapomínají. Často se taky stává, abych nezapomněla na další fakt, že si duše začne vzpomínat, když má její aktuální tělo vek 30 nebo i 50 let. Stává se to častěji u mladších lidi, kteří nemají tak moc zavzorcované přesvědčení o vnímáni sama sebe a okolního světa. 

Když dokážeš rozluštit tento systém, když mu porozumíš, budeš vědět odpovědět na všechny své otázky.

S láskou Daniela Popiková