Mimozemské a energetické implantáty v těle

02.01.2022

Rozhovor

(Redakce a já)


Otázka: Co Vás vedlo k tomu odstranit mimozemské implantáty v těle, když je na ně organizmus zvyklý?

Odpověď: V té době jsem měla přítele, který už implantáty měl odstraněné a začínal žít život v čistotě. Implantáty v těle je spojení s mimozemskou civilizací, která přes ně odebírá lidskou sílu a u fyzického spojení můžou ubližovat tomu druhému, jenž je nemá. A taky odebírají osobní sílu a dávají mylný pocit celistvosti. Což způsobuje omezení osobního spirituálního růstu.

Otázka: Co víte o mimozemských implantátech a jak jste věděla, že je máte?

Odpověď: Už delší dobu se zabývám tématikou UFO, mimozemšťané, magie a nadpřirozeno. Z článků, z knih a různých zdrojů se dá o této problematice dozvědět mnoho. Taktéž jsem měla telepatické spojení s mimozemskou bytostí. V reálu,  ne ve snech. Tato bytost mě naučila spoustu věcí. A taky  poskytla informace o implantátech. Má je každý na planete. jsou součástí globálního ovlivňování. Jsou jak fyzické, tak energetické. A taky emoční, které si naše duše uvalí sama třeba u zavření srdce způsobené obranyschopností organizmu vůči ublížení psychickém.

Otázka: Říkáte, ze jste měla telepatické spojeni s bytostí. Už ho nemáte?

Odpověd: Ne. Bylo to zvláštní. Když se z mého těla odstranil poslední implantát, nastalo něco jako odpojení. Prožívala jsem dlouhodobě vnitřní pocit ztráty blízké osoby. Bylo to tím, že poslední implantát byl komunikační a sídlil v těle u krční čakry. Ode dne odstranění už kontakt s danou bytostí nemám. Ale dnes na základě čistoty a jasnosti můžu telepaticky komunikovat (přijímat i posílat) s kýmkoliv, kdo to dokáže zpětně taky.

Otázka: Můžete nám říct, jak odstranění probíhalo?

Odpověď: Celý proces trvá několik dní. Když jsem byla rozhodnutá se všech tělísek vzdát, požádala jsem telepaticky mé přátelé nahoře, ať odstraní ze mě vše, co je povoleno. Odehrálo se to samozřejmě ve spánku. Pak se na mě nacítila paní, která tuto práci dělá se svým partnerem. Našla u mě velké rozvětvené fyzicko-energetické tělísko v krku a emoční na srdíčku. Trvalo par dní, než se to ze mě odstranilo všechno.

Otázka: Mate vzpomínky na odstraňování? Můžete nám něco o tom říct?

Odpověď: Nemám. Ale jako každý zvědavec jsem něco zkusila. Měla jsem v tu dobu k dispozici kameru s nočním viděním. Vždy, když jsem ji zapnula, automaticky nahrávala třeba celou noc a ráno jsem se dívala na krátké záznamy. Měla jsem ji zapnutou asi 2 nebo 3 dny za sebou, protože jsem přesně nevěděla, kdy kontakt nastane. Jednou ráno, když jsem cítila, že zásah nastal, podívala jsem se na kameru a všechny záznamy z cele noci byli vymazány. Důkazem vlastně je, že důkaz nemám.

Otázka: Co jste konkrétně cítila?

Odpověď: Proces odstraňování trval jak už jsem zmínila několik dní. Nejdřív se odstraňují energetické obaly implantátů (to udělá paní s přítelem) a pak zbytek je na světel. mimozemských bytostech. Časový úsek mezi oběma zásahy trval 2 nebo 3 dny. Projevovalo se to zvýšeným elektromagnetizmem těla. Vybíjela jsem žárovky, rušila bluetoot signál, telefonní signál a shořel mi v rukách fén na vlasy. Když tohle působení skončilo, měla jsem jistotu, že implantáty jsou prič.

Otázka: Jak se život bez implantátů projevuje? Co se změnilo?

Odpověď: Člověk získá osobní sílu, bez jakékoliv podporné či lživé energie. Transformační rozkvet je jasnější, vše je viděno. Upraví se citlivost vnímáni všech smyslů. Implantáty zabraňují vidět čistou pravdu. Velká část populace se skutečné pravdy bojí a tak žije jejich duše raději v iluzi. Odstranění mi změnilo vše. Duše povstala jako Fénix. Zlepšila se telepatie, komunikace mezi mysli a duší se pročistila, zvýšila intuice, slyšení, vidění...

Více také v příspěvku o duchovním růstu

Daniela Popiková